calendar1Kto zna lepiej naszych bliskich niż my sami? Nikt. Warto przed rozpoczęciem adwentu pomyśleć o uroczym upominku. Youtube już na początku grudnia dosłownie "tonie" w świątecznej fali kalendarzy adwentowych. Znani youtuberzy często robią całą świąteczną serię. Zwieńczeniem każdego odcinka często bywa otworzenie kolejnych okienek w kalendarzach adwentowych. Możemy je nabyć najczęściej w drogeriach oraz w sieciówkach z odzieżą. Warto pomyśleć o spersonalizowaniu takiego prezentu. Nie zawsze powinniśmy iść na łatwiznę. Nie mamy pojęcia, co jest w środku i często możemy zwyczajnie przepłacić. Uważam, że samodzielne dzieło może być idealnym pomysłem.

calendar2Bądźmy kreatywni. Prezenty wcale nie muszą być drogie, pomysły czekają na każdym kroku. Może to być ulubiony lakier do paznokci, rozgrzewająca herbata, kubek, smakołyki, wszelkiego rodzaju ozdoby świąteczne lub wspólne zdjęcie w ramce. Obdarujmy naszych najukochańszych i niech oni obdarują nas serdecznym uśmiechem w ramach podziękowań.

Samo "opakowanie" nie musi być trudne do wykonania. Możemy spróbować zrobić szafeczkę z szufladkami na każdy dzień, ale również prezenty możemy zapakować w woreczki lub własnoręcznie wykonane opakowania.

Święta to magiczny czas.

Aleksandra Ramos