joomla slideshow with captions

IMG 5250Po wyczerpującej sesji egazminacyjnej przyszedł czas na relaks, który część społeczności hetmańskiej postanowiła spędzić w  szkole i wziąć udział w wieczorze filmowym organizowanym w ramach projektu 35mm historii. Tym razem miłośnicy filmów historycznych mogli zobaczyć dzieło Mela Gibsona „Przełęcz ocalonych”.

Po sukcesach takich produkcji jak "Waleczne serce", "Apocalypto" czy "Pasji", reżyser postanowił opowiedzieć widzom historię osadzoną w krwawych realiach bitwy o Okinawę, która była jedną z ostatnich batalii na tak dużą skalę w wojnie na Pacyfiku i jednocześnie największą operacją taktyczną mającą na celu opanowanie japońskiej wyspy Okinawa. 

Genialne sceny batalistyczne, wgniatająca w fotel krawa walka i tworzący atmosferę dźwięk. To wszystko sprawiło, że wieczór spędzony w murach Hetmana kolejny raz należał do udanych. Udowodnił on również, że szkoła to nie tylko wyczerpująca nauka ale również miejsce spotkań, w trakcie których można poczuć się jak w kinie i co więcej liczyć na ciekawą dyskusję.  (MS)

 

Wyszukiwarka

1% podatku dla HETMANA

plakatedukacja2016 page 001 1024

Nasza współpraca z KTS Enea Siarka Tarnobrzeg

kts logo

PITax.pl

LOGO PITax

e-dziennik

e dzienniki logo blekitne

Pani Marta's English Club

logomarta

e-gazetka szkolna

goniec logo new

Samorząd

logo sejmik neww

Koło chemiczne

ligand logo

Modelarnia Dragon

logo dragon

Modelarnia w Hetmanie

modelarnia logo1

35 mm historii

35 mm logo wth bgr

UKS

uks without background new

Klub żeglarski

kubryk logo