joomla slideshow with captions

zlota szkola calosc 2019

HETMAN ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2019!

2019 zlote liceum perspektywy

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego zajęło:
34 miejsce w rankingu Liceów Ogólnokształcących
38 miejsce
w rankingu maturalnym
34 miejsce w rankingu szkół olimpijskich
Czytaj więcej...

img 7832 1W piątkowy wieczór holl szkolny po raz kolejny zamienił się w salę kinową, która zgromadziła miłośników kina historycznego.  Uczestnicy spotkania mogli się przekonać, że doceniony przez środowisko filmowe a prezentowany podczas seansu film „Kamerdyner” rzeczywiście jest wyjątkowy i elektryzuje widza od pierwszej do ostatniej minuty. Obraz wymyka się wszelkim konwencjom i gatunkom. Pejzaże, muzyka, rytm, aktorstwo, zdjęcia to elementy dzięki którym widzowie oglądają produkcję z wielkim zaciekawieniem.

Niezmiernie cieszy fakt, że wciąż przybywa entuzjastów dziesiątej muzy i kolejne spotkania przyciągają coraz to więcej osób chcących spędzić wieczór w szkole.            Wspaniała atmosfera spotkania sprawiła, że większość widzów oczekuje na kolejny seans filmowy, który odbędzie się pod koniec maja. (MS)

Wyszukiwarka

1% podatku dla HETMANA

plakatedukacja2016 page 001 1024

Nasza współpraca z KTS Enea Siarka Tarnobrzeg

kts logo

Szkolna telewizja

HTV

Hetmański Konkurs Nauk Społecznych

hkns

e-dziennik

e dzienniki logo blekitne

Pani Marta's English Club

logomarta

e-gazetka szkolna

goniec logo new

Samorząd

logo sejmik neww

Koło chemiczne

ligand logo

Modelarnia Dragon

logo dragon

Modelarnia w Hetmanie

modelarnia logo1

35 mm historii

35 mm logo wth bgr

UKS

uks without background new

Klub żeglarski

kubryk logo