joomla slideshow with captions

zlota szkola calosc 2019

W pierwszej tegorocznej odsłonie telewizji szkolnej HetManiak, członkowie Uczniowskiego Klubu Żeglarskiego, zabiorą nas w rejs po Jeziorze Tarnobrzeskim. W reportażu młodzi żeglarze prezentują nowy nabytek Hetmana, jakim jest łódź żaglowa Sailhorse. Załoga UKŻ Kubryk w wakacje przygotowała, a następnie zwodowała jacht, który jest obecnie gotowy do rejsów po wodach naszego malowniczego jeziora. Razem z młodzieżą i prowadzącymi Hetmański Klub Żeglarski zachęcamy do wspólnych wypraw. A tymczasem... życzymy miłego odbioru :)

Wyszukiwarka

Noc chemików, biologów i fizyków

noc chemikow biologow fizykow

Nasza współpraca z KTS Enea Siarka Tarnobrzeg

kts logo

e-dziennik

e dzienniki logo blekitne

1% podatku dla HETMANA

plakatedukacja2016 page 001 1024

Hetmański Konkurs Nauk Społecznych

hkns

Samorząd

logo sejmik neww

e-gazetka szkolna

goniec logo new

Szkolna telewizja

HTV

35 mm historii i literatury

35 mm logo wth bgr

Modelarnia w Hetmanie

modelarnia logo1

Modelarnia Dragon

logo dragon

UKS

uks without background new

Pani Marta's English Club

logomarta

Koło chemiczne

ligand logo

Klub żeglarski

kubryk logo

Szkolna żaglówka

05