HTV

Zapraszamy na relację z meczu w Europejskiej Lidze Mistrzyń tenisistek KTS Enea Siarka Tarnobrzeg z LZ Linz Ag Froschberg. Tarnobrzeski zespół wygrał spotkanie 3:1. Uczniowie naszej szkoły – jak zwykle – wspomagali zawodniczki na trybunach, również zadbali o oprawę meczu. Wywiady z zawodniczkami przeprowadziły Aleksandra Ciżyńska i Julia Lewczyk o nagranie i montaż zadbali Kacper Pietrasz i Krzysztof Stajniak. Miłego odbioru! (an)

 

Nowy rok, nowy skład, mnóstwo zapału i chęci do działania – to wizytówka naszego zespołu redakcyjnego „Kroniki Hetmana”, czyli szkolnej telewizji. Pomysł na rejestrowanie wydarzeń, które mają miejsce w Hetmanie narodził się w zeszłym roku. Dzięki kreatywnej i bardzo zaangażowanej młodzieży, a przede wszystkim wspaniałym montażystom, prezenterom oraz oczywiście, pełnym zapału opiekunom, udało się wyreżyserować kilka odcinków szkolnych wiadomości. W tym roku chcemy zmienić i poszerzyć formę rejestrowania ważnych dla naszej społeczności wydarzeń. Postaramy się na bieżąco uczestniczyć w życiu szkolnym a przede wszystkim przygotowywać na gorąco relacje z aktualnych imprez. To właśnie nas będzie można czasem zobaczyć przemykających po szkolnym korytarzu z aparatem, kamerą, dyktafonem lub zwykłym notatnikiem. Jesteśmy tu dla Was i dla Was właśnie tworzymy tę telewizję. Ufamy iż to umożliwi każdemu uczestnictwo w różnych zdarzeniach mających miejsce w szkole i poza nią, dostarczy informacji na ich temat, w końcu, wprowadzi w rolę wirtualnego uczestnika szkolnych przedsięwzięć.

Gorąco polecamy następną odsłonę telewizji szkolnej, w której znajduje się kolejna dawka hetmańskich newsów z minionego semestru. Nowe wyzwania i wrażenia zapewni w nim profesjonalny skład redaktorski, który rozwija się bardzo prężnie. Cieszy fakt, że telewizja zyskuje coraz więcej widzów i duże zainteresowanie. Co się wydarzy w premierowym odcinku, zobaczcie sami.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia premierowego wydania telewizji szkolnej "HetManiak". Jest to zapowiedź nowego projektu zespołu uczniów gimnazjum i liceum pokazującego życie społeczności szkolnej. W pierwszym odcinku prezentujemy wydarzenia, które miały miejsce we wrześniu. Zobaczycie m.in. inauguracje roku szkolnego, obozy naukowe i integracyjne, rozpoczęcie nowego sezonu KTS i wiele, wiele innych.

Miłego odbioru.