Opera2 Wszystkich, którzy zapisali się na warsztaty pt. "Kierunek Opera", informujemy, iż zajęcia z p. Anną Zwiefką, absolwentką wydziału reżyserii opery Verona Opera Academy oraz wydziału scenografii ASP w Krakowie, odbędą się 21 grudnia 2017r. (czwartek) w godz. 10 - 13 w budynku szkoły.

Pani Anna jest również absolwentką naszej szkoły i dlatego też z członkami szkolnej społeczności chce rozmawiać o swoich pasjach, a łącząc teorię z praktyką, przybliży magiczny świat opery. Podzieli się swoimi doświadczeniami, pokaże partytury i nagrania spektakli, przy reżyserii których pracowała w różnych miejscach świata. Część zajęć będzie miała charakter ćwiczeń praktycznych, aktorsko-grupowych, wykonywanych do muzyki. Uczestnicy dzięki temu będą mogli sami przekonać się, jak powstaje spektakl. Dlatego prosimy o wygodny ubiór, który nie będzie ograniczał ruchów. Uczestnikom życzymy dobrej zabawy i wielu pozytywnych wrażeń, które pozwolą głęboko odczuć to niezwykłe połączenie słowa, muzyki, ruchu i gry aktorskiej, jakim jest opera.