egzaminysemestralne4 i 5 stycznia– to dni szczególnie ważne dla uczniów Hetmana. Przejęci gimnazjaliści i licealiści przystępują wówczas do egzaminów semestralnych, które mają za zadanie sprawdzić ich umiejętności z przedmiotów nauczanych na poziomie podstawowym a także z wybranych przedmiotów na poziomie rozszerzonym.

 

 

Dla klas trzecich gimnazjum oraz dla maturzystów styczniowe sprawdziany mają duże znaczenie, bo dzięki nim mogą poznać procedury przebiegu egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Poza tym mają możliwość skonfrontować poziom swojej wiedzy z wymaganiami egzaminacyjnymi. Dzięki temu wiedzą czego jeszcze muszą się nauczyć oraz na co zwrócić większą uwagę.

Wszystkim uczniom życzymy, aby nie opuszczało Was szczęście i wiara we własne siły. Trzymamy mocno kciuki! (MS)

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg