male cicheW poniedziałek 29 stycznia o godzinie 8:30 bardzo duża grupa, licząca 58 uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami, na czele z komendantem obozu p. Łukaszem Zasuwą, p. Tomaszem Ciachem, p. Leszkiem Horoszko, p. Beatą Suską,  oraz p. Barbarą Szewerniak, wyjechała na tygodniowy, zimowy wypoczynek do Małego Cichego. Jak co roku zakwaterowani zostaliśmy w tym samym, bardzo dobrze nam znanym, pensjonacie "U Ani", który znajduje sie niecałe 500 metrów od stoku, na którym jeździmy.

Pomimo z początku niezbyt sprzyjającej pogody, wszystkim dopisywał humor, teraz po jej poprawie zabawa jest jeszcze lepsza. Razem spędzamy aktywnie czas na trasach narciarskich, oraz uczestniczymy w innych atrakcjach przygotowanych przez kadrę obozu. W programie zimowiska znajdują się, oczywiście poza szusowaniem na stoku, takie urozmaicenia czasu wolnego jak kulig, analiza umiejętności narciarskich, z której każdy wyniósł naukę oraz wskazówki jak jeździć, by być w tym jeszcze lepszym, czy wizyta w Izbie Regionalnej "U Gąsienicy". W planach jest jeszcze wiele innych atrakcji - każdy z cała pewnością znajdzie coś co go zainteresuje. Póki co zapowiada się, że wyjazd będzie bardzo udany, należy tylko trzymać kciuki, by matka natura była dla nas przychylniejsza i sypnęła nam trochę więcej śniegu.

Mikołaj Murek

01.JPG 02.JPG 04.JPG 05.JPG 06.JPG 07.JPG 09.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG 16.JPG 17.JPG 18.JPG 19.JPG 20.JPG 22.JPG 23.JPG 24.JPG 25.JPG 26.JPG