adobe photoshop cs6 2JEŚLI CHCESZ SIĘ NAUCZYĆ OD PODSTAW OBSŁUGI PROGRAMÓW GRAFICZNYCH, TO MASZ NIEPOWTARZALNĄ OKAZJĘ!!!

Od drugiego semestru, w naszym Hetmanie, rozpoczynamy zajęcia z grafiki komputerowej. Będą to zajęcia prowadzone nieodpłatnie. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy zainteresowani zarówno z klas gimnazjalnych jak i licealnych. Chcemy, aby warsztaty odbywały się raz w tygodniu przez dwie godziny lekcyjne. Z racji dużego zainteresowania taką formą zajęć, utworzone zostaną dwie grupy ćwiczeniowe.


Zajęcia poprowadzi Kamil Pionkowski, grafik-freelancer-fotograf, który tworzył kampanie dla takich marek jak: Coca-Cola, Adidas, Reebok, Hyundai, KIA, Polpharma.

Na zajęciach będzie można nauczyć się obsługi programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign), obróbki, postprodukcji, manipulacji zdjęć, tworzenia grafiki wektorowej, logotypów, składania i przygotowania plakatów/ulotek do druku oraz łączenia tych wszystkich technik, by tworzyć niesamowite projekty graficzne.

Jedna grupa będzie mieć zajęcia w środę, a druga w czwartek w godzinach 16.00 - 17.30. Pierwsze zajęcia odbędą się 28 lutego (1 grupa) i 1 marca (2 grupa).

Wszyscy uczniowie, którzy chcą korzystać z tej formy zajęć, proszeni są o zapisy do odpowiednich grup, w pokoju Dyrekcji.