sekcjaswiniW ostatnich tygodniach klasy drugie liceum rozszerzające biologię pod opieką Pana Krzysztofa Wolskiego mogły uczestniczyć w niezwykłych zajęciach. Uczniowie mieli za zadanie dostarczyć na lekcję organy zwierzęce należące do świni. Jak się później dowiedzieliśmy nauczyciel celowo wybrał właśnie to zwierzę, ponieważ jej narządy są najbardziej zbliżone do człowieka. Podczas nietypowych i niezwykle wzbogacających zajęć każdy z uczniów mógł zobaczyć jak wyglądają poszczególne organy zwierzęcia. Podczas wizualizacji prowadzący w bardzo ciekawy oraz wyczerpujący sposób opowiadał o poszczególnych częściach ciała. Dzięki tej lekcji nasza skarbnica wiedzy została powiększona. Ponadto zdobyliśmy nowy magazyn doświadczeń. Dziękujemy bardzo p. Krzysztofowi Wolskiemu za tą żywą lekcje biologii. Martyna Krępa