img 5197 1Od środy do piątku (18-20 kwietnia) trwa w naszej szkole maraton egzaminacyjny. Punkt o 9.00 w ławkach zasiedli uczniowie klasy trzeciej gimnazjum by napisać egzamin gimnazjalny i tym samym zadecydować o swojej najbliższej przyszłości. Test składa się z kilku części - humanistycznej, która otwiera trzydniowy cykl, matematyczno-przyrodniczej oraz językowej. Dobry wynik to przepustka do szkoły średniej.

W ramach solidarności, w środę, do egzaminów semestralnych przystąpiła cała hetmańska społeczność. Jedynie maturzyści, dla których to już ostatnie dni przed najważniejszym życiowym sprawdzianem – maturą - stanowili wyjątek od reguły i pilnie uczestniczyli w lekcjach, kończąc tym samym naukę na kolejnym poziomie edukacyjnym. 

Nam nie pozostaje nic innego, jak dokumentować te kluczowe momenty, dopingować piszących i życzyć im połamania pióra!

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg