kim jestemWe wtorek, 11 grudnia, odbyły się bardzo ciekawe zajęcia z absolwentką naszej szkoły Panią Joanną Solarską-Kusz. Spotkania tego rodzaju mają na celu pokazać młodym uczniom, jak  podejmować trafne decyzje, odkrywać talenty i rozpoznawać swoje możliwości, wskazać ponadto, jak radzić sobie z niepowodzeniami, czy nawet z depresją. Pierwsze zajęcia były bardzo ciekawe. Pani Joanna, dzięki prostemu ćwiczeniu, chciała pomóc nam odkryć naszą osobowość oraz określić poziom inteligencji. Bo inteligencja to nie tylko "logiczne myślenie", potrzebne do matematyki czy innych nauk ścisłych, ale też kreatywność i rozwijanie zainteresowań w takich dziedzinach jak: muzyka, lingwistyka, astronomia ... . (MK)