2W ostatni poniedziałek nasz absolwent Wojtek Kosior, aktualnie student trzeciego roku informatyki na AGH poprowadził wykład dla uczniów klas trzecich, którzy rozszerzają informatykę. W obecnych czasach Internet jest wszechobecny i w związku z tym ataki hakerów to codzienność. Bardzo często zależy nam na poufności przesyłanych danych, dlatego też wykład Wojtka poświecony był kryptografii. Spotkanie kończyło opowiadanie o tym jak wygląda życie studenta informatyki AGH oraz jakie są perspektywy pracy po ukończeniu tego kierunku.

Cieszymy się, że absolwenci Hetmana tak chętnie odwiedzają mury szkoły aby podzielić się z uczniami swoimi doświadczeniami. Dziękujemy, że zawsze można na was liczyć! (MK)

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG