mikołajki klasowe6 grudnia coraz bliżej i chociaż nie jesteśmy już dziećmi, wszyscy liczymy na upominek z okazji święta ku czci Cudotwórcy z Miry czyli świętego Mikołaja. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom na poniedziałkowych lekcjach wychowawczych uczniowie klas gimnazjum i liceum zorganizowali mikołajki klasowe, w trakcie których mogli wzajemnie się obdarować wcześniej przygotowanymi okolicznościowymi paczkami.

Była to idealna  okazja do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia jak również do wspólnej integracji. Dodatkowo wszyscy uczestnicy wydarzenia mogli poczuć już magię świąt, która została podsycona wybrzmiewającymi w salach przebojami a zimowy klimat zapewnił padający śnieg. Uśmiechy na twarzach obdarowanych  to najlepszy dowód na to, że dzień ten można zaliczyć do wyjątkowych. (MS)

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.JPG 05.JPG 06.JPG 07.JPG 08.JPG 09.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG