28171007 1841279469275316 967213576 oCo łączy miłość i kino? Oczywiście wielkie emocje! Tegoroczny walentynkowy koncert miał wyjątkowy charakter bo poświęcony był muzyce filmowej. Dzięki organizatorom uczestnicy wydarzenia mogli znaleźć się w nastrojowym kinie gdzie wybrzmiewały najpiękniejsze tematy muzyczne znane z wielkiego ekranu i doświadczyć niemalże namacalnej magii muzyki. Na każdego kto w tym dniu wybrał wieczór w Hetmanie czekały niezwykłe atrakcje.

walentynki

Studniówka 2018W sobotni wieczór, dokładnie o 19:00, w pięknej „kryształowej” sali Dworu Dwikozy rozpoczął się wyjątkowy bal studniówkowy rocznika 1999. Wyjątkowy, bo 25. w historii „Hetmana”. Zgodnie z tradycją rozpoczął się od poloneza. Jak co roku choreografię tego tańca przygotowała p. Dorota Skórska i - jak co roku - wszyscy byli pod wrażeniem pięknego tanecznego obrazka, jaki stworzyła nasza młodzież w dostojnym polonezie i lekkim walcu wiedeńskim.

nocchemikówbilogow5 grudnia o godzinie 17:00 odbyła się długo wyczekiwana przez całą społeczność szkolną VI Noc Chemików, Biologów i Fizyków. Tego wieczoru na szkolnym holu zgromadziła się pełna sala pasjonatów nauk ścisłych i przyrodniczych. Program był bardzo bogaty i obfitował w liczne niespodzianki.

 

dyskotekaandrzejkowaObchody Andrzejek w naszej szkole rozpoczęły się dnia 29 listopada, we środę. Wtedy odbyła się dyskoteka andrzejkowa, na której wspólnie bawili się uczniowie gimnazjum i liceum. Sejmik Uczniowski w roli niezastąpionego organizatora imprezy i tym razem stanął na wysokości zadania i udowodnił, że w naszej szkole nie tylko się uczymy ale też świetnie bawimy.