28171007 1841279469275316 967213576 oCo łączy miłość i kino? Oczywiście wielkie emocje! Tegoroczny walentynkowy koncert miał wyjątkowy charakter bo poświęcony był muzyce filmowej. Dzięki organizatorom uczestnicy wydarzenia mogli znaleźć się w nastrojowym kinie gdzie wybrzmiewały najpiękniejsze tematy muzyczne znane z wielkiego ekranu i doświadczyć niemalże namacalnej magii muzyki. Na każdego kto w tym dniu wybrał wieczór w Hetmanie czekały niezwykłe atrakcje.

Wydarzenie rozpoczął utwór z filmu Burlesque, w wykonaniu Julii Roman, który wprowadził wszystkich w walentynkowy klimat. Romantyczny charakter miała również aranżacja piosenki z musicalu „La la land”, którą zaprezentowała Justyna Furdyna. Występ ten bardzo spodobał się publiczności. Następne muzyczne popisy również dostarczyły widzom porcję wyśmienitej rozrywki w tym trio Magdalena Bogacz- gitara, Wojciech Babiuch- skasofon, i ksiądz Michał Wrona- gitara. Na scenie swoje profesjonalne umiejętności zaprezentowała ponadto Emilia Piątkowska w piosence „What the world needs now is love”. Emilka zachwyciła również śpiewając motyw przewodni filmu „Piekna i bestia”. Z przyjemnością mogliśmy wysłuchać również Kasi Moliszewskiej, której akompaniował Piotr Pluta. Następnie słuchaczy rozruszał śpiew Julii Roman i Jakuba Mazura, którzy zaprezentowali swoją wersję utworu z filmu „Dirty Dancing”. Na scenie nie zabrakło kreacji instrumentalnych, które profesjonalnie wygrały Magdalena Bobowik- skrzypce i Klara Szozda- pianino. Publiczność żywo zareagowała na brawurową interpretacje utworu „Meluzyna” wyśpiewaną przez grupę wokalną ze specjalnym udziałem ubiegłorocznych absolwentów. Wykonanie piosenki „Ani słowa” przez Aleksandrę Wiącek wraz z boskim trio w składzie Anna Niedżwiedź, Kamila Wolska i Sylwia Wychowaniak na długo zostanie w pamięci widzów. Spektakularny finał koncertu to wykonanie piosenki „Niech mówią, że..” przez grupę wokalną wraz z udziałem publiczności, który stał się idealnym dopełnieniem imprezy.

Na koniec głos zabrał pan dyrektor Paweł Dobrowolski, który podkreślił różnorodność i coraz to ciekawsze aranżacje naszych artystów. Tradycją koncertów stało się wybieranie przez publiczność bisu. Tym razem wytypowano utwór z bajki Herkules w wykonaniu Oli Wiącek wraz z boskim trio, a samo wydarzenie zakończyło się lirycznym akcentem, czyli ponownym wywołaniem na scenę Emilii Piątkowskiej, która zaprezentowała piosenkę, która utorowała młodej i utalentowanej wokalistce drogę do programu „The Voice Kids”.

Walentynkowy koncert został przyjęty bardzo owacyjnie, a publiczność, licznie zgromadzona w Hetmanie, udowodniła, że jest duże zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia. Ogromne podziękowania za przygotowanie i aranżację tego wspaniałego widowiska należą się p. Kamili Wolskiej. Wyrazy uznania kierujemy do pana Jarosławowa Piątkowskiego, Błażeja Kwaśnika, Piotra i Wiktora Pluty- za obsługę techniczną i nagłośnienie, Dawida Ciacha za przygotowanie zagadek filmowych i Martynie Krępie i p. Grzegorzowi Serwanowi za tworzenie fotorelacji. Podziękowania składamy także wszystkim zaangażowanym w wydarzenie uczniom i nauczycielom. Miło było zobaczyć wśród uczestników naszych ubiegłorocznych absolwentów. Po raz kolejny dało się odczuć, że Hetman to nie tylko budynek, w którym zdobywa się wiedzę. Tego dnia stał on się kinem gdzie panowała magiczna atmosfera!

(MS)

01.JPG 02.JPG 03.JPG 04.JPG 05.JPG 06.JPG 07.JPG 08.JPG 09.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG 15.JPG 16.JPG 17.JPG 18.JPG 19.JPG 20.JPG 21.JPG 22.JPG 23.JPG 24.JPG 25.JPG 26.JPG 27.JPG 28.JPG 29.JPG 30.JPG 31.JPG 32.JPG 33.JPG 34.JPG 35.JPG 36.JPG 37.JPG 38.JPG 39.JPG 40.JPG 41.JPG 42.JPG 43.JPG 44.JPG 45.JPG 46.JPG 47.JPG 48.JPG 51.JPG 52.JPG 53.JPG 54.JPG 55.JPG 56.JPG 57.JPG 58.JPG 59.JPG 60.JPG 61.JPG 62.JPG 63.JPG 64.JPG 65.JPG 66.JPG 67.JPG 68.JPG 69.JPG 70.JPG 71.JPG