romaWiosennie ciepły i słoneczny, ale przede wszystkim pełen muzyczno-teatralnych wrażeń. 8 kwietnia grupa uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół Hetmana wczesnym rankiem wyruszyła na podbój warszawskiego Teatru Muzycznego Roma. Spektakl „Piloci”, który już od jakiegoś czasu podbijał serca publiczności z całego kraju, podbił tym razem i nasze. Sztuka pełna trudnych i ważnych, czasami ponadczasowych tematów, wyjątkowej muzyki, profesjonalnej gry aktorów i ogromnych zdolności wokalno-tanecznych artystów biorących udział w tym przedstawieniu, dała nam wszystkim wiele wzruszenia i cudownych doznań.

roma 2Mam nadzieję, że osoby, które po raz pierwszy spotkały się z taką formą artystyczną jaką jest musical będą z chęcią chciały zobaczyć też podobne produkcje w innych miastach Polski. Wiele lat temu Teatr Muzyczny Roma skradł moje serce musicalem „Piotruś Pań” i choć minęło chyba osiemnaście lat od tamtego wydarzenia, warszawska Roma nadal mnie zaskakuje i zadziwia pomysłami, reżyserią i muzyką każdego przestawienia.

Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli ten wolny, kwietniowy dzień spędzić właśnie w taki sposób. Ja już nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu!

Kamila Wolska

 

inline(1)_1024.jpg inline(2)_1024.jpg inline(3)_1024.jpg inline_1024.jpg