koncertowy hetman ban sslW środę, 13 czerwca o godzinie 18:00 mocnym brzmieniem zapowiemy zbliżający się koniec roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na KONCERT ROCKOWY. Wydarzenie ma charakter otwarty i jest dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Gościem honorowym koncertu będzie Pan Wojciech Lis, dziennikarz radiowy, autor szeroko komentowanych w mediach ogólnopolskich książek poświęconych polskiej muzyce i pracy radiowca. To on wcieli się w rolę prowadzącego i komentującego występy młodych hetmańskich muzyków i ich przyjaciół.

 

W części koncertowej wystąpią: ks. Michał Wrona, Natalia Ciecierska, Michał Paszta, Kacper Wąsik, Magda Bogacz z zespołem, Patrycja Pacholska oraz zespół Not Yet.

Dodatkową atrakcją imprezy będzie możliwość obejrzenia wystawy prac plastycznych Patrycji Pacholskiej, która fenomenalnie portretuje muzyków rockowych. W sali nr 5 obejrzeć będzie też można część unikatowej kolekcji gadżetów rockowych ze zbiorów Patrycji Pacholskiej i jej taty.

Zapraszamy! Tego nie można przegapić! Wstęp wolny dla wszystkich, nie tylko dla uczniów „Hetmana”! (nan)