plakat Tomik chemiczny CHIMICA VARIA 1W sobotę, 8 grudnia 2018 r. o godzinie 17:00 zapraszamy do "Hetmana" na Wieczór Autorski Sebastiana Wojtysiaka i Aleksandry Wołek. Promujemy 6 zeszyt naszej szkolnej serii wydawniczej "Biblioteka HETMANA". Tym razem są to zadania chemiczne, wiersze o chemii , czyli "Chemiczne różności" - "Chimica varia". Zadania i teksty przygotował absolwent szkoły - Sebastian Wojtysiak, a o piękną szatę graficzną zadbała uczennica klasy III - Ola Wołek. W programie wieczoru rozmowa z autorami, ale także dużo "chemicznej" muzyki, obowiązkowo – bajka (tym razem w wykonaniu Ekipy Pierwsza Klasa), a także wystawa prac plastycznych uczennicy klasy I, Julii Turbacz. Tradycyjnie - po Wieczorze Autorskim spotkanie z absolwentami szkoły. Zapraszam serdecznie! Miło i radośnie będzie nam Was gościć, wspólnie przeżyć spotkanie ze sztuką, ale też porozmawiać, powspominać, odnowić więzi... Czekamy!