pokaz ognia 1Gdy w czwartkowe popołudnie (21 czerwca) żar lał się niemiłosiernie z nieba, zaś hetmańska społeczność ochoczo zbierała się w klimatyzowanym szkolnym holu, by zakończyć rok szkolny, dwie niezwykłe dziewczyny – Aleksandra Wołek z II „c” i jej koleżanka, Luiza Kurosad – postanowiły rozpalić płomienie na dziedzińcu Domu Pomocy Społecznej w Tarnobrzegu oraz… oczywiście w sercach seniorów. Obie dziewczyny przyjęły zaproszenie od tarnobrzeskiej placówki opiekuńczej na doroczny piknik tej instytucji organizowany dla jej pensjonariuszy i postanowiły swoimi umiejętnościami żonglerki ogniem oczarować publikę, co im się oczywiście udało. Zebrały w nagrodę za swoje popisy gromkie brawa. Niektórzy żałowali tylko, że występ odbywał się za dnia, bo efekty wizualne w nocy byłyby nieprawdopodobne! Dziękujemy dziewczynom za wspaniały występ i rozsławianie imienia szkoły także poprzez wolontariat! Brawa!!! (nan)

  01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg