AK 2611 lutego 2019 r. przyszła pora na rewanżowe spotkanie KTS-u w Lidze Mistrzyń. Tarnobrzeska drużyna podejmowała u siebie portugalską drużynę z Lizbony, Sporting Clube de Portugal. Mimo że pierwszy mecz zakończył się porażką, to całe spotkanie wygraliśmy 3:1. Ten wieczór przypominał nieco roller coaster. Raz mieliśmy kontrolę nad spotkaniem, po czym następowało rozluźnienie i strata prowadzenia. Po raz kolejny nie zawiedli kibice, których było wielu i dopingowali nasze zawodniczki przez całe spotkanie, a hetmańska ekipa bardzo aktywnie uczestniczyła w wydarzeniu, zajmując się dwujęzyczną konferansjerką, obsługą techniczną, fotograficzną i dziennikarsko-medialną oraz artystyczną, kibicując wreszcie na trybunach.

KTSLiga Mistrzyń Tenisa Stołowego rozkręca się na dobre. Za nami pierwsze rozstrzygnięcia w ćwierćfinałach, w których KTS Enea Siarka Tarnobrzeg zmierzyła się z portugalską drużyną na wyjeździe. Nasze zawodniczki pewnie pokonały Sporting Clube de Portugal 3:1 i są o krok od wejścia do półfinału. Tam już czeka pierwszy półfinalista, Dr Casl, który wygrał w poprzedniej edycji. Wracając do naszej drużyny, rewanż odbędzie się 11 lutego w hali MOSiR w Tarnobrzegu o godzinie 17:30. Na pewno będzie to fascynujące spotkanie, gdyż nasze zawodniczki muszą pokazać się z dobrej strony i wygrać zbliżające się spotkanie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kibicowaniu!!! (Bartek Dąchór)

KTSW najbliższy (już feryjny) poniedziałek, 11 lutego o godzinie 17:30, zapraszamy na kolejny mecz Ligi Mistrzyń. Tarnobrzeska drużyna KTS Enea Siarka Tarnobrzeg stanie do walki z portugalskim Sporting Clubem. Będzie to pojedynek rewanżowy, pewnie bardzo zacięty, ponieważ w meczu wyjazdowym nasze tenisistki rozgromiły portugalski team 3:1. Zapowiada się więc naprawdę ciekawe spotkanie! Jak zwykle mecz będzie transmitowany przez TVP Sport, zapraszamy jednak na trybuny do wspólnej zabawy i gorącego kibicowania! Oprawę meczu tradycyjnie zapewni uczniowska grupa dziennikarska i artystyczna. Nowy, odmłodzony skład grupy tworzą: Antek Roman (główny prowadzący), Ola Ciżyńska (spiker w języku angielskim), Piotr Paradowski (live scoring), Wiktor Pluta i Błażej Kwaśnik (nagłośnienie), Bartek Dąchór (relacja prasowa), Martyna Kmuk (szefowa Klubu Kibica), Zuzanna Grabowska (wywiady z zawodniczkami), Justyna Kosior (materiały prasowe, kontakt z mediami) oraz Krzysztof Stajniak (filmowanie, montaż).

Relacja fotograficzna, filmowanie: p. G. Serwan i p. A. Kunysz.

kts hodonin

W miniony czwartek, KTS Enea Siarka Tarnobrzeg podejmował u siebie czeską drużynę z Hodoninu. Tarnobrzeżanki zapewniły sobie awans do ćwierćfinału w poprzednim meczu z Linz, lecz nie zamierzały odpuścić tego spotkania. Natomiast SKST Mart Hodonin walczył w tej rywalizacji o przybliżenie się do celu, jakim jest awans do ćwierćfinału, gdyż za tydzień czeka ich mecz z austriacką drużyną. Należy też wspomnieć, że nasza najlepsza zawodniczka, Li QIAN, nie mogła wziąć udziału w tym spotkaniu z powodu choroby.

Poniższą relację z meczu przygotował Bartek Dąchór z klasy I "a".

mecz KTSSerdecznie zapraszamy na mecz naszej drużyny tenisa stołowego z czeskim Hodoninem. To ostatnie rozgrywki grupy D w Lidze Mistrzyń. I choć wiemy już, że KTS awansował do ćwierćfinału po wygranej 3:2 (GRATULACJE!!!) w rewanżowym meczu z LZ Linz, to miło będzie popatrzeć na spotkanie i pokazać całej drużynie, a zwłaszcza powoli powracającej do zdrowia i żądnej zwycięstw „Małej”, że jesteśmy z Nimi. Spotkanie rozegrane zostanie jutro, w czwartek w hali MOSiR, początek o 17:30. Wspierajmy tarnobrzeską drużynę w drodze ku kolejnym zwycięstwom i pokażmy widzom w całej Polsce, jak wspaniale bawią się tarnobrzescy kibice! Przypominamy, że - jak zawsze – zajmujemy się oprawą medialną meczu, nie może nas też zabraknąć na trybunach! Połączmy siły w kibicowaniu! Mecz transmitowany będzie na żywo przez telewizję publiczną, skorzystajmy więc z szansy i pokażmy jacy fantastyczni, pozytywnie zakręceni ludzie żyją w naszym mieście! Pozdrówmy również znajomych z całej Polski! (nan)