DSC 0558Wieczorem, w sobotę 7 kwietnia rozegrane zostało drugie spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzyń. Naprzeciw siebie stanęli do walki KTS Siarka Enea Tarnobrzeg oraz Dr. Casl Zagrzeb. Na sali zgromadziła się liczna publika, w tym wierni hetmańscy kibice.

 

logo LeliwyNasze radiowe głosy - Victorię Nogę z klasy 2a i Pawła Brożynę z klasy 2d - usłyszeć można było w tym tygodniu w tarnobrzeskiej LELIWIE. Viki i Paweł zapraszali słuchaczy na sobotni mecz Ligi Mistrzyń. Czy Ty zarezerwowałeś sobie czas, by uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu? Oprócz sportowych emocji gwarantujemy również muzyczne atrakcje - występ zespołu NOT YET pod wodzą Piotra Pluty

http://www.leliwa.pl/news/show/tarnobrzeg_w_sobote_wazny_mecz_tenisistek

Zaproszenie na meczJuż w sobotę, 7 kwietnia o godzinie 18:00 na hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Tarnobrzegu, będzie mieć miejsce niezwykłe wydarzenie. Tenisistki KTS Enea Siarka Tarnobrzeg zmierzą się z Dr. Casl Zagrzeb. Spotkanie to będzie drugą odsłoną dwumeczu w półfinale Europejskiej Ligi Mistrzyń, które może zapewnić tarnobrzeskim tenisistkom finał w tych najbardziej prestiżowych rozgrywkach.

meczW piątek, 9 lutego, w Tarnobrzeskiej hali MOSiR znów dały się słyszeć głośne okrzyki radości i wiwaty. Powodem wesołości kibiców był wygrany mecz naszej drużyny KTS Tarnobrzeg, która zmierzyła się z zespołem Linz AG Froschberg. Był to jej debiut pod nową nazwą „Enea KTS Siarka Tarnobrzeg” i - jak się okazało - debiut bardzo udany. Jak zwykle nasze zawodniczki wspierane były z trybun przez „Hetmana”, zarówno z widowni, jak i przez komentatora Mikołaja Murka (2d) i spikerkę w języku angielskim, Victorię Nogę (2a). Nad poprawnością nanoszenia punktacji w relacji internetowej czuwał Paweł Brożyna (2d). Za nagłośnienie odpowiedzialni byli Wiktor Pluta (1c) i Błażej Kwaśnik (1c), którym pomagał Piotr Pluta (3b), a całe spotkanie nagrane zostało przez pana Grzegorza Serwana i fotograficznie udokumentowane przez Martynę Krępę (2c) oraz Macieja Nenutila (2a). Wywiad z zawodniczkami po udanym meczy przeprowadził natomiast Eryk Lewicki (1c).