Mistrzowski Zespół 2018Sobotni (12 maja) mecz tarnobrzeskiej drużyny z  AZS UE Wrocław zakończył się - zgodnie z przewidywaniami - zwycięstwem KTS-u. Tym samym w tegorocznych rozgrywkach Ekstraklasy Kobiet team Zbigniewa Nęcka sięgnął po raz 27. po tytuł Mistrza Polski. Zespołowi gratulujemy wspaniałego sukcesu!

 

 

 

plakat z AZS UE WROCŁAW druk 1Jeszcze nie opadły emocje po pięknych meczach rozegranych przez drużynę kobiet KTS Enea-Siarka Tarnobrzeg w European Champions League ETTU, a już mamy kolejną szansę na obejrzenie nadzwyczaj ciekawego występu naszego zespołu! 12 maja o godzinie 18:00 w hali MOSiR rozegrany zostanie finałowy mecz Ekstraklasy. Po dzisiejszym zwycięstwie 3:1 nad AZS UE w pierwszej z finałowych potyczek we Wrocławiu podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka dzieli już tylko krok od zdobycia po raz 27. tytułu Mistrza Polski. Dwa lata „Hetman” z dumą towarzyszy wspaniałej drużynie KTS, więc i tym razem nie może nas zabraknąć na trybunach. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportu! (nan)

DSC 0558Wieczorem, w sobotę 7 kwietnia rozegrane zostało drugie spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzyń. Naprzeciw siebie stanęli do walki KTS Siarka Enea Tarnobrzeg oraz Dr. Casl Zagrzeb. Na sali zgromadziła się liczna publika, w tym wierni hetmańscy kibice.

 

logo LeliwyNasze radiowe głosy - Victorię Nogę z klasy 2a i Pawła Brożynę z klasy 2d - usłyszeć można było w tym tygodniu w tarnobrzeskiej LELIWIE. Viki i Paweł zapraszali słuchaczy na sobotni mecz Ligi Mistrzyń. Czy Ty zarezerwowałeś sobie czas, by uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu? Oprócz sportowych emocji gwarantujemy również muzyczne atrakcje - występ zespołu NOT YET pod wodzą Piotra Pluty

http://www.leliwa.pl/news/show/tarnobrzeg_w_sobote_wazny_mecz_tenisistek

Zaproszenie na meczJuż w sobotę, 7 kwietnia o godzinie 18:00 na hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Tarnobrzegu, będzie mieć miejsce niezwykłe wydarzenie. Tenisistki KTS Enea Siarka Tarnobrzeg zmierzą się z Dr. Casl Zagrzeb. Spotkanie to będzie drugą odsłoną dwumeczu w półfinale Europejskiej Ligi Mistrzyń, które może zapewnić tarnobrzeskim tenisistkom finał w tych najbardziej prestiżowych rozgrywkach.