Zaproszenie na meczJuż w sobotę, 7 kwietnia o godzinie 18:00 na hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Tarnobrzegu, będzie mieć miejsce niezwykłe wydarzenie. Tenisistki KTS Enea Siarka Tarnobrzeg zmierzą się z Dr. Casl Zagrzeb. Spotkanie to będzie drugą odsłoną dwumeczu w półfinale Europejskiej Ligi Mistrzyń, które może zapewnić tarnobrzeskim tenisistkom finał w tych najbardziej prestiżowych rozgrywkach.

 

Niestety, jak to często bywa w sporcie, droga do sukcesu nigdy nie jest pewna i łatwa. Jeśli tarnobrzeskie zawodniczki myślą o awansie, muszą dać z siebie wszystko. Pierwsze wyjazdowe spotkanie, choć udało się je wygrać po długiej, czterogodzinnej i heroicznej walce w Zagrzebiu, nie zdołało zagwarantować łatwego meczu rewanżowego w Tarnobrzegu, a nawet udowodniło, że wcale lekko nie będzie. Po pierwszym spotkaniu - wygranym 3:2 - Tarnobrzeg nie ma znaczącej przewagi w setach. Jednak - jak to bywa w sporcie - jeszcze wszystko może się odwrócić. Czeka nas więc 7 kwietnia na pewno bardzo emocjonujące i piękne widowisko sportowe na światowym poziomie. Warto dodać, że klub z Zagrzebia ma w swoim składzie zawodniczki z Top 10 światowego rankingu, co jest kolejną gwarancją rywalizacji i pięknych wymian na najwyższym poziomie.

Sobotni mecz będzie starciem dwóch czołowych europejskich drużyn, z których każda myśli tylko i wyłącznie o zwycięstwie. Udział w tej walce wezmą jedne z najbardziej znanych i podziwianych na świecie zawodniczek, a ogromne emocje są wyczuwalne już teraz. Każdy, kto zdecyduje się na obejrzenie tego pojedynku, będzie miał okazję być świadkiem rozgrywki toczącej się w wielkim skupieniu i emocjach przyśpieszających rytm serca. Naszym zawodniczkom na pewno potrzebny będzie szczery, mocny doping ze strony kibiców. Zachęcamy do jak najliczniejszego przybycia na mecz w barwach narodowych, klubowych i hetmańskich. Przed nami wielki sukces albo dramat, a wszystko w rękach kibiców i oczywiście zawodniczek KTS Enea Siarka Tarnobrzeg. Ponieważ spotkanie będzie transmitowane przez TVP oraz telewizję regionalną, pokażmy więc, jak Tarnobrzeg wspiera swoją drużynę, jak potrafi kibicować i wspaniale się bawić! Serdecznie zapraszamy!

                                                                                     Michał Paszta (2a)