HTV


Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka naszej szkolnej telewizji. Tym razem bliżej przyjrzeliśmy się działaniom Sejmiku Uczniowskiego i wniknęliśmy za kulisy Dnia Różowego oraz Dnia w Piżamie. Film zmontował uczeń klasy IId – Sebastian Sęczyk. Życzymy miłego odbioru!

Zapraszamy na relację z meczu w Europejskiej Lidze Mistrzyń tenisistek KTS Enea Siarka Tarnobrzeg z LZ Linz Ag Froschberg. Tarnobrzeski zespół wygrał spotkanie 3:1. Uczniowie naszej szkoły – jak zwykle – wspomagali zawodniczki na trybunach, również zadbali o oprawę meczu. Wywiady z zawodniczkami przeprowadziły Aleksandra Ciżyńska i Julia Lewczyk o nagranie i montaż zadbali Kacper Pietrasz i Krzysztof Stajniak. Miłego odbioru! (an)

 

Nowy rok, nowy skład, mnóstwo zapału i chęci do działania – to wizytówka naszego zespołu redakcyjnego „Kroniki Hetmana”, czyli szkolnej telewizji. Pomysł na rejestrowanie wydarzeń, które mają miejsce w Hetmanie narodził się w zeszłym roku. Dzięki kreatywnej i bardzo zaangażowanej młodzieży, a przede wszystkim wspaniałym montażystom, prezenterom oraz oczywiście, pełnym zapału opiekunom, udało się wyreżyserować kilka odcinków szkolnych wiadomości. W tym roku chcemy zmienić i poszerzyć formę rejestrowania ważnych dla naszej społeczności wydarzeń. Postaramy się na bieżąco uczestniczyć w życiu szkolnym a przede wszystkim przygotowywać na gorąco relacje z aktualnych imprez. To właśnie nas będzie można czasem zobaczyć przemykających po szkolnym korytarzu z aparatem, kamerą, dyktafonem lub zwykłym notatnikiem. Jesteśmy tu dla Was i dla Was właśnie tworzymy tę telewizję. Ufamy iż to umożliwi każdemu uczestnictwo w różnych zdarzeniach mających miejsce w szkole i poza nią, dostarczy informacji na ich temat, w końcu, wprowadzi w rolę wirtualnego uczestnika szkolnych przedsięwzięć.