logo sejmik neww

dzienkobietTegoroczny Dzień Kobiet w hetmańskich murach przebiegał w fantastycznej atmosferze, która sprawiła, że każda reprezentanta płci pięknej poczuła się wyjątkowo. Sejmik Uczniowski zaskoczył wszystkie panie organizując montaż muzyczny.  Męska część społeczności szkolnej postanowiła uczcić święto kobiet prezentując widowni swoje umiejętności wokalne, które w większości przypadków na co dzień są skrywane.

Na scenie zaprezentowali się debiutanci w tym Michał Kopeć i Kacper Piechota z klasy I d. Obaj mężczyźni doskonale wyśpiewali przygotowane przez siebie utwory wzbudzając wielkie owacje publiczności. Finał należał do dobrze już znanego i kochanego hetmańskiego głosu Piotra Pluty, który sprawił, że niejednej kobiecie „serce rwało do niego”. Zwieńczeniem całości były życzenia złożone przez reprezentantów sejmiku Mikołaja Murka i Aleksandrę Bogacz. Dalsze wspólne świętowanie odbywało się w klasach, gdzie panowie przygotowali dla swoich koleżanek symboliczne upominki.

Jeszcze raz pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom. By każdy dzień obfitował w przyjemności, sukcesy i radości oraz aby nigdy nie zabrakło wam wiary we własne możliwości, ani motywacji do osiągnięcia wyznaczonych celów. 

(MS)

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg