logo sejmik neww

konkurs na zdjęcie klasowePowrót do przyszłości, disco party i starożytny Egipt to motywy, które okazały się kluczem do sukcesu w tegorocznym konkursie na najfajniejsze zdjęcie klasowe. Tym razem konkurs wygrało zdjęcie klasy 3b, drugie miejsce zajęła klasa 2d a trzecie 1a. Jury pod uwagę brało pomysłowość, oryginalność, wkład i zaangażowanie młodzieży, ich widoczność, wykonanie oraz liczbę uczniów na fotografii. Wszystkie zdjęcia były fantastyczne i wymagały od uczniów i wychowawcy dużego zaangażowania, pracy i umiejętności graficznych. Różnorodność miejsc i motywów przyprawiła jury konkursu o zawrót głowy. Poziom wyścigu o podium rośnie z roku na rok. Przyznane zostały również specjalne wyróżnienia indywidualne za najciekawsze przebranie tzw. "Stylówy zdjęciowe :)". Przypadły one w udziale Katarzynie Moliszewskiej (klasa 3b) i Bartłomiejowi Smykli (klasa 1a).

Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że zdjęcia klasowe przypomną wam, za kilka, kilkanaście lat czas spędzony w naszym Hetmanie. (mc)