logo sejmik neww

wybory sejmikWybory do Samorządu Uczniowskiego to często dla młodych ludzi pierwsza okazja, by wypowiedzieć się w ważnej dla nich sprawie. Sejmik Uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Działając z nami będziesz mógł wpływać na to, co dzieje się w Hetmanie, a także dostaniesz szansę aby lepiej się zintegrować, wzbogacić ofertę imprez szkolnych, wykazać się kreatywnością, aktywnie brać udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.
Każdego, komu bliskie jest życie szkoły oraz sprawy koleżanek i kolegów ze społeczności uczniowskiej zapraszamy do wzięcia udziału w wyborach do SU. Masz pomysły? Mówisz o nich? Teraz je zrealizuj! Osoby chętne do udziału w wyborach do Sejmiku Uczniowskiego prosimy o zgłaszanie się do 9 listopada 2018 roku, do opiekuna sejmiku M. Ciach (mc)