SAMORZĄD UCZNIOWSKI

wyborydosejmiku27 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Sejmiku Uczniowskiego. Każdy wyborca miał prawo do oddania jednego głosu na wybranego przez siebie kandydata. W wydarzeniu brali udział uczniowie wszystkich klas gimnazjum i liceum.

 

 

 

 

Nad trwającym głosowaniem czuwała Komisja Wyborcza w składzie: Magdalena Mortka, Rafał Domański, Piotr Biernacki, Klaudia Błasiak, Zuzanna Białek, Angelika Abram i Kamil Kaczmarek. Zadaniem wymienionych uczniów było dbanie o wszelkie szczegóły by wybory odbyły się zgodnie z prawem i czterema podstawowymi zasadami. Kandydatami do Sejmiku byli: Wiktoria Rak, Michalina Baran, Julia Karbarz z gimnazjum oraz Filip Wójtowicz, Wiktoria Giez, Jan Maj, Maciej Nenutil, Bartłomiej Dobroń, Marcin Sochacki, Natalia Ciecierska, Martyna Krępa, Błażej Kwaśnik, Sebastian Sęczyk, Zofia Kuczyńska, Michał Kopeć, Mikołaj Murek, Dominika Buś, Aleksandra Czuchara, Aleksandra Bogacz, Wiktor Pluta, Julia Toś z liceum.

Dziękujemy wszystkim za oddanie głosów. Z niecierpliwością oczekujemy wyników, które zostaną ogłoszone w ciągu trzech dni. 

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg