SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Sejmik 2017W dniu 27 listopada odbyły się wybory do Sejmiku Uczniowskiego. Ośmioosobowa komisja wyborcza  sprawowała nadzór nad prawidłowym przebiegiem głosowania. Uczniowie wybierali 9 nowych członków Sejmiku spośród 21 kandydatów. Nowy Sejmik liczy obecnie 11 osób, dwoje członków kontynuuje swoje kadencje.

Oto nowy skład Sejmiku Uczniowskiego (kolejność alfabetyczna):

Aleksandra Bogacz - klasa 2a liceum, Natalia Ciecierska - klasa 1a liceum,  Mikołaj Juda - klasa 2c liceum, Julia Karbarz - klasa 3 gimnazjum, Michał Kopeć - klasa 1d liceum, Martyna Krępa - klasa 2c liceum, Zofia Kuczyńska - klasa 1a liceum, Magdalena Mortka - klasa 2b liceum, Mikołaj Murek - klasa 2d liceum, Maciej Nenutil - klasa 2a liceum, Wiktoria Rak - klasa 2a gimnazjum.

W dniu 6 grudnia odbyło sie pierwsze spotkanie nowo wybranego składu, na którym członkowie wybrali Zarząd Sejmiku, Opiekuna oraz przedstawili Dyrektorowi Szkoły Panu Pawłowi Dobrowolskiemu  swoją strukturę i plany na najbliższy rok.

Przewodniczącą szkoły została Magdalena Mortka z klasy 2b a zastępcą przewodniczącej Mikołaj Murek z klasy 2d.

Już niedługo na stronie szkoły  przybliżymy sylwetki przewodniczącej i jej zastępcy :)

Serdeczne podziękowania należą się odchodzącym, tegorocznym maturzystom – pełniącemu przez dwa lata funkcję przewodniczącego szkoły – Kamilowi Kaczmarkowi, uczniowi klasy IIIa oraz wspaniałej zastępczyni – Angelice Abram, uczennicy klasy IIId. Dziękujemy również pozostałym członkom Sejmiku: Ince Rusinek, Piotrowi Biernackiemu, Rafałowi Domańskiemu oraz Janowi Radoniowi. To oni przez dwa lata aktywnie pracowali na rzecz Hetmana i angażowali się w organizację ciekawych wydarzeń, imprez i uroczystości szkolnych. Ich pomysły, szczególnie cykliczne hetmańskie "dni tematyczne" na pewno będą kontynuowane prze nowy skład :)  (MC)