Nasi w LeliwieOd początku tego semestru aż do grudnia grupka uczniów naszej szkoły pilnie pracowała, realizując projekt „Znajomi Nieznajomi” w ramach Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Koordynatorką przedsięwzięcia była Katarzyna Bobowik (3a), a w akcję włączyli się: Gabriela Markowicz (3d), Maja Domańska (3c), Klaudia Szypuła (2a), Jakub Fundament (2a), Michał Pawlik (2a), Aleksandra Ramos (2d), Patrycja Ramos (2d), Adam Barański (2d), Jakub Łygas (2d).

 

Zadaniem tej dziesięcioosobowej grupy było tworzenie okazji, by uczniowie w wybranych szkołach mieli szansę lepszego poznania się. Projektem objęte zostały szkoły: Rzeszowa, Sandomierza i Tarnobrzega. O swojej pracy i zdobytych doświadczeniach olimpijczycy opowiadali m.in. w Radiu LELIWA, TV WISŁA. (nan)

http://www.leliwa.pl/news/show/tarnobrzeg_o_eksperymencie_spolecznym_mlodziezy_z_hetmana