zlota szkola calosc 2019

konkurs Śpiewajmy kolędy i pastoralkiW niedzielę, 28 stycznia 2018 r., o godzinie 15:00 w sali widowiskowej TDK odbył się koncert konkursowy „Śpiewajmy Kolędy i Pastorałki”. Śpiewajaco pożegnali magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia soliści i zespoły muzyczne. Wśród nagrodzonych w konkursie znalazły się trzy nasze uczennice.  W III kategorii wiekowej zwyciężyła gimnazjalistka, Emilia Piątkowska, a w kategorii IV triumfowały nasze licealistki: po najwyższe laury sięgnęła Julia Roman  (śpiewała w duecie), zaś miejsce trzecie wywalczyła Natalia Ciecierska. Gratulujemy i cieszy nas bardzo, że dziewczyny swoim talentem przyczyniają się do podtrzymywania pięknej tradycji śpiewania w okresie świątecznym kolęd i pastorałek! (nan)

Protokół z obrad komisji konkursowej: tdk.tarnobrzeg.pl