zlota szkola calosc 2019

Konkurs j. angielskiDnia 20.03.2018 ośmioro Hetmaniaków reprezentowało naszą szkołę w IV Konkursie Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanym przez Instytut Humanistyczny Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Miło nam poinformować, że Małgorzata Stawarz z klasy IIc zajęła trzecie miejsce i tym samym zagościła na podium, gratulujemy!

 

Warto dodać, że konkurencja nie była mała gdyż w konkursie wzięło udział ok. 200 uczniów z wielu szkół, m.in. z Lublina i Kielc. Dziękujemy naszym uczestnikom: Ince Rusinek, Kamili Porębskiej, Paulinie Gawryś, Klaudii Łącz, Alicji Mazur, Wiktorowi Plucie, Błażejowi Kwaśnikowi i Małgosi Stawarz. Cieszymy się z faktu, że nasza młodzież tak pięknie posługuje się językiem angielskim i stale pogłębia swoją wiedzę a także ćwiczy umiejętności nie tylko na lekcjach ale również w życiu prywatnym poprzez czytanie literatury i prasy obcojęzycznej, granie w gry komputerowe oraz oglądanie filmów. (sw)