zlota szkola calosc 2019

Janek Martyniak13 czerwca 2018 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnobrzegu odbyła się uroczystość rozdania nagród w tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego organizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „Libri”. Temat konkursowy brzmiał „Powróćmy do korzeni – co przekazali nam dawni mieszkańcy powiatu tarnobrzeskiego”. Trzecie miejsca w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli: Anna Paczocha (gimnazjum) za pracę multimedialną i Jan Martyniak (II „a” liceum) za pracę literacką. Jak widać na załączonej fotografii, Janek na uroczystość przywdział strój stosowny do tematyki nagrodzonej pracy, której bohaterką była legendarna tarnobrzeska druhna, Irena Flis.  Gratulacje dla nagrodzonych! (nan)

Więcej na temat konkursu:

https://sandomierz.gosc.pl/doc/4810181.Siegneli-do-korzeni

Zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości Biblioteki Pedagogicznej w TBG:

Rozdanie nagród w konkursie Stowarzyszenia Libri 2018

Ania odbiera nagrodę z rąk Przewodniczącego Rady Miasta TBG

Janek odbiera nagrodę z rąk Przewodniczącego Rady Miasta TBG