zlota szkola calosc 2019

the voice of PolandDiana Ciecierska, absolwentka naszej szkoły, bierze udział w najnowszej edycji talent show „The Voice of Poland”. Hetmaniaczka jest w drużynie Piotra Cugowskiego i właśnie znalazła się w kolejnym etapie programu! W ostatnim odcinku, piosenką z repertuaru Pink „Just like a pill”, utorowała sobie drogę do odcinków na żywo. Jej dźwięczny głos wzbudził powszechny zachwyt i podziw dla umiejętności wokalistki. Już DZIŚ, w sobotę, 17 listopada, Diana będzie potrzebowała naszych głosów w postaci SMS-ów! Trzymamy kciuki za naszą tarnobrzeżankę i przesyłamy pozytywną energię!

Diana jest laureatką wielu prestiżowych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów wokalnych. Aktualnie jest studentką anglistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz absolwentką wokalistyki w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej a także absolwentką kierunku pedagogika - animacja społeczno – kulturowa na UJ.

Diano, serdecznie gratulujemy Ci sukcesu i kibicujemy w kolejnych etapach programu! Wszystkich naszych przyjaciół prosimy o wysyłanie SMS-ów 17 listopada!!!

YouTube: Diana Ciecierska - The Voice of Poland (nokaut) - „Just Like a Pill”