stypendiumprezydentamiastaMiło nam podzielić się informacją, że za wyjątkowe wyniki w nauce uczniom naszej szkoły, zostały przyznane Stypendia Prezydenta Miasta Tarnobrzega na pierwszy semestr roku szkolnego 2017/2018. Liczba tegorocznych stypendystów jest naprawdę imponująca. Warto dodać, że o ten grant mogli ubiegać się uczniowie, których średnia ocen z wytypowanych przedmiotów wyniosła minimum 5,2, mający wzorowe zachowanie i posiadający tytuł laureata konkursów i olimpiad przedmiotowych oraz w przypadku kontynuacji średnia co najmniej 4,70 oraz bardzo dobre zachowanie.

 

 

 

A oto lista nagrodzonych:

  1. Baran Filip- klasa 1D
  2. Cymer Emil- IB
  3. Lewicki Eryk – IC
  4. Moliszewska Katarzyna- IIIB
  5. Pluta Mateusz- IIIB
  6. Rożek Bartosz- IIID
  7. Spyrzewski Sebastian- ID
  8. Wołek Aleksandra- IIC
  9. Ziemba Ingrid- IE
  10. Ziętek Jan- ID

Wszystkim wymienionym uczniom należą się gratulacje oraz słowa uznania za wybitne osiągnięcia.

Życzymy Wam dalszych sukcesów i satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy. (MS)