joomla slideshow with captions

zlota szkola calosc 2020

HETMAN ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020!

Zlote liceum 2020

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego zajęło:
54 miejsce w rankingu Liceów Ogólnokształcących
66 miejsce
w rankingu maturalnym
40 miejsce w rankingu szkół olimpijskich
czytaj więcej...

35mmSHWho? What? When? Where? Why? To pytania, które leżą u podstaw narracji typu whodunit (z ang. Who has done it? lub Who did it? Kto to zrobił?) oraz ogólnie całego gatunku crime fiction. W trakcie kolejnej odsłony 35 mm literatury postaramy się odpowiedzieć na więcej pytań: Kim naprawdę jest Sherlock Holmes? Jaka jest geneza tej postaci? Dlaczego Sir Arthur Conan Doyle nie mógł uśmiercić swojego bohatera? Co sprawia, że archetyp detektywa obdarzonego przenikliwą umiejętnością obserwacji i wnioskowania jest równie popularny na początku XXI jak i pod koniec XIX wieku? Na czym właściwie polega metoda dedukcji? Czy może być ona przydatna w życiu codziennym? Warto poznać odpowiedzi na te i inne pytania, wziąć udział w dyskusji (nagrody!), a przede wszystkim zobaczyć 90 minut świetnej narracji filmowej. Nie może Cię zabraknąć w piątek 25 stycznia o godz. 16.10. This event is not to be missed!!!

Wyszukiwarka

Nasza współpraca z KTS Enea Siarka Tarnobrzeg

kts logo

e-dziennik

e dzienniki logo blekitne

1% podatku dla HETMANA

plakatedukacja2016 page 001 1024

Hetmański Konkurs Nauk Społecznych

hkns

Samorząd

logo sejmik neww

Szkolna telewizja

HTV

35 mm historii i literatury

35 mm logo wth bgr

Modelarnia w Hetmanie

modelarnia logo1

Modelarnia Dragon

logo dragon

UKS

uks without background new

Pani Marta's English Club

logomarta

Koło chemiczne

ligand logo

Klub żeglarski

kubryk logo

Szkolna żaglówka

05