joomla slideshow with captions

zlota szkola calosc 2020

HETMAN ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020!

Zlote liceum 2020

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego zajęło:
54 miejsce w rankingu Liceów Ogólnokształcących
66 miejsce
w rankingu maturalnym
40 miejsce w rankingu szkół olimpijskich
czytaj więcej...

img 7832 1W piątkowy wieczór holl szkolny po raz kolejny zamienił się w salę kinową, która zgromadziła miłośników kina historycznego.  Uczestnicy spotkania mogli się przekonać, że doceniony przez środowisko filmowe a prezentowany podczas seansu film „Kamerdyner” rzeczywiście jest wyjątkowy i elektryzuje widza od pierwszej do ostatniej minuty. Obraz wymyka się wszelkim konwencjom i gatunkom. Pejzaże, muzyka, rytm, aktorstwo, zdjęcia to elementy dzięki którym widzowie oglądają produkcję z wielkim zaciekawieniem.

Niezmiernie cieszy fakt, że wciąż przybywa entuzjastów dziesiątej muzy i kolejne spotkania przyciągają coraz to więcej osób chcących spędzić wieczór w szkole.            Wspaniała atmosfera spotkania sprawiła, że większość widzów oczekuje na kolejny seans filmowy, który odbędzie się pod koniec maja. (MS)

Wyszukiwarka

Nasza współpraca z KTS Enea Siarka Tarnobrzeg

kts logo

e-dziennik

e dzienniki logo blekitne

1% podatku dla HETMANA

plakatedukacja2016 page 001 1024

Hetmański Konkurs Nauk Społecznych

hkns

Samorząd

logo sejmik neww

Szkolna telewizja

HTV

35 mm historii i literatury

35 mm logo wth bgr

Modelarnia w Hetmanie

modelarnia logo1

Modelarnia Dragon

logo dragon

UKS

uks without background new

Pani Marta's English Club

logomarta

Koło chemiczne

ligand logo

Klub żeglarski

kubryk logo

Szkolna żaglówka

05