joomla slideshow with captions

zlota szkola calosc 2020

HETMAN ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020!

Zlote liceum 2020

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego zajęło:
54 miejsce w rankingu Liceów Ogólnokształcących
66 miejsce
w rankingu maturalnym
40 miejsce w rankingu szkół olimpijskich
czytaj więcej...

7W ramach przygotowań do rejsu morskiego, który odbędzie się za niecały miesiąc, szlifujemy swoje umiejętności żeglarskie na wodach Jeziora Tarnobrzeskiego. Powiew wiatru i bryzgi fal przynoszą ukojenie od wakacyjnych upałów. Słońce jednak nie daje o sobie zapomnieć, co odczuwamy przez mniejszą lub większą opaleniznę. Podczas pływania przypominamy sobie nazewnictwo, meteorologię, elementy locji czy też słowa szant.

Nie możemy doczekać się wschodów i zachodów Słońca podziwianych z wód Morza Bałtyckiego. Na zdjęciach autorstwa p. Leszka Horoszko można zobaczyć załogantów (nas) w szkolnej żaglowce, którą od niedawna zdobi nowy lazy jack z logo Hetmana :)

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

Wyszukiwarka

Nasza współpraca z KTS Enea Siarka Tarnobrzeg

kts logo

e-dziennik

e dzienniki logo blekitne

1% podatku dla HETMANA

plakatedukacja2016 page 001 1024

Hetmański Konkurs Nauk Społecznych

hkns

Samorząd

logo sejmik neww

Szkolna telewizja

HTV

35 mm historii i literatury

35 mm logo wth bgr

Modelarnia w Hetmanie

modelarnia logo1

Modelarnia Dragon

logo dragon

UKS

uks without background new

Pani Marta's English Club

logomarta

Koło chemiczne

ligand logo

Klub żeglarski

kubryk logo

Szkolna żaglówka

05