zwolnienizteoriKatarzyna Bobowik – nasza absolwentka, zainaugurowała w ubiegłym roku w Hetmanie projekt w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii. Młodzież klas maturalnych przeprowadziła w szkołach na terenie województwa podkarpackiego eksperyment społeczny pod hasłem „Znajomi Nieznajomi”. Wczoraj, naszą szkołę odwiedziła współorganizatorka olimpiady, aby wręczyć Dyrekcji oraz uczniom certyfikat za najlepszy ubiegłoroczny projekt i zachęcić wszystkich uczniów do udziału w tegorocznej edycji!

"Działaj dla innych, ucz się dla siebie i zdobądź certyfikat międzynarodowy" – to hasło przewodnie niezwykłej inicjatywy, która angażuje uczniów nie wymagając od nich nauki. Zwolnieni z teorii jest to olimpiada polegająca na organizacji własnego projektu społecznego, który w jakiś pozytywny sposób oddziaływuje na nasze społeczeństwo. Jeżeli natomiast chodzi o tematykę lub formę jedynym ograniczeniem jest nasza własna wyobraźnia.

A co najważniejsze, każdy po ukończeniu projektu- niezależnie od jego wielkości czy też skali - otrzymuje certyfikat międzynarodowy sygnowany przez PMI (Project Management Institute) czyli stowarzyszenie zrzeszające kierowników projektów z całego świata. Certyfikat jest rzeczywistym wpisem do Waszego przyszłego CV, będącym potwierdzeniem doświadczenia jakie zdobyliście podczas realizacji projektu. Co jest w stanie zagwarantować Wam o wiele lepsze stanowisko, ponieważ już na samym starcie jesteście w stanie pochwalić się doświadczeniem w obszarze pracy w zespole, komunikacji, przywództwa czy zarządzania.

Dlatego Zwolnieni z teorii są właśnie dla Was. Dzięki robieniu projektów społecznych szybko zdobędziecie nowe umiejętności w zarządzaniu, organizacji, planowaniu, rozporządzaniu budżetem i pozyskiwaniu sponsorów. Poza tym po zrealizowaniu takiego projektu społecznego i wykorzystaniu w nim profesjonalnych narzędzi z wybranego kursu otrzymacie prestiżowe certyfikaty. To uniwersalne i międzynarodowe potwierdzenie Waszego menedżerskiego doświadczenia i zdobytych w praktyce umiejętności. A co to daje? Będzie to Waszą kartą przetargową w zdobyciu wymarzonej uczelni i pracy. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą działać dla innych, a równocześnie uczyć się dla siebie.

Więcej na stronie projektu: https://zwolnienizteorii.pl/
zwolnieni z teorii page 001