plakat hknsMamy ogromną przyjemność zaprosić uczniów klas trzecich gimnazjum oraz ósmych klas szkół podstawowych do wzięcia udziału w I edycji Hetmańskiego Konkursu Nauk Społecznych. Zapisy potrwają do 6 lutego   2019 r. Organizatorem konkursu jest I Społeczne Liceum im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu. Celem zawodów jest integracja wiedzy i umiejętności, zdobywanej przez uczniów na różnego typu zajęciach szkolnych i pozaszkolnych w szeroko rozumianym zakresie nauk społecznych. Udział w konkursie ma zwiększać zainteresowanie uczniów sprawami publicznymi, a także przygotowywać ich do samodzielnego i niezależnego myślenia o wydarzeniach i procesach zachodzących na szczeblu lokalnym, krajowym, europejskim i globalnym.

 

Na najlepszych zawodników czekają wspaniałe nagrody!!!

Wszystkie szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej:

http://www.zss1.tarnobrzeg.pl/new34/index.php/dla-ucznia/hetmanski-konkurs-nauk-spolecznych