LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW HKNS 2019

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

TYTUŁ

 1.

Jakub Dryś

I Społeczne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi

LAUREAT

 2.

Paulina Orlińska

Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnobrzegu

LAUREAT

 3.

Laura Surowiec

Zespół Szkół w Skopaniu

LAUREAT

 4.

Anna Paczocha

I Społeczne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi

LAUREAT

 5.

Piotr Stasiak

Szkoła Podstawowa w Obrazowie

LAUREAT

 6.

Maksymilian Ciźla

Publiczne Gimnazjum w Dwikozach

FINALISTA

 7.

Jakub Wąsik

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowej Dębie

FINALISTA

 8.

Jakub Toś

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu (oddział gimnazjum)

FINALISTA

 9.

Dawid Rzeszut

Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowej Dębie

FINALISTA

 10.

Hubert Wiater

Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnobrzegu

FINALISTA

 11.

Mateusz Grabowski

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu (klasy gimnazjum)

FINALISTA

 12.

Mateusz Pitra

Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu

FINALISTA

 13.

Elżbieta Zdyrska

Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu

FINALISTA

 14.

Katarzyna Stępień

Szkoła Podstawowa nr 7 w Tarnobrzegu

FINALISTA

 15.

Szymon Szulich

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

FINALISTA

 16.

Jan Kiełb

I Społeczne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi

FINALISTA

 17.

Maciej Pawlica

Szkoła Podstawowa nr 7 w Tarnobrzegu

FINALISTA

 18.

Aleksandra Jasłowska

I Społeczne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi

FINALISTA

 19.

Kamil Wiater

Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnobrzegu

FINALISTA

 20.

Tomasz Winiarski

I Społeczne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi

 21.

Maria Wojtaszek

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu (klasy gimnazjum)

FINALISTA

 22.

Natalia Kulec

Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnobrzegu

FINALISTA

 23.

Emilia Piotrowska

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu (klasy gimnazjum)

FINALISTA

 24.

Magdalena Śnieżek

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu (oddział gimnazjum)

FINALISTA

 25.

Alicja Błachowicz

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu (oddział gimnazjum)

FINALISTA

 26.

Bartosz Kostrzewa

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu (oddział gimnazjum)

FINALISTA

 27.

Kacper Koktysz

Publiczna Katolicka Szkoła im. Św. Jana Pawła II

FINALISTA

 28.

Marta Rękas

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sandomierzu

FINALISTA

 29.

Jagoda Groszek

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu

FINALISTA

 30.

Magdalena Szuba

Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowej Dębie

FINALISTA

 31.

Anita Kędziora

Zespół Szkół w Skopaniu

FINALISTA

 32.

Kamil Matyka

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu

FINALISTA

 33.

Patryk Galek

Szkoła Podstawowa nr 7 w Tarnobrzegu

UCZESTNIK

 34.

Jagoda Stelmach

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu (oddział gimnazjum)

UCZESTNIK

 35.

Tymoteusz Dryka

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu (oddział gimnazjum)

UCZESTNIK

 36.

Adam Świerk

Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu

UCZESTNIK

 37.

Olga Prawica

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu (klasy gimnazjum)

UCZESTNIK

 38.

Anna Mucha

Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnobrzegu

UCZESTNIK

 39.

Amelia Bona

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu (klasy gimnazjum)

UCZESTNIK

 40.

Antoni Rusinek

Publiczna Katolicka Szkoła im. Św. Jana Pawła II

UCZESTNIK

 41.

Kamil Partyka

Publiczna Katolicka Szkoła im. Św. Jana Pawła II

UCZESTNIK

 42.

Oliwia Kotarba

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

UCZESTNIK

 43.

Alicja Boczula

Zespół Szkół w Skopaniu

UCZESTNIK

 44.

Maja Krępa

Społeczne Gimnazjum im. Małego Księcia

UCZESTNIK

 45.

Paulina Zawiślak

Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowej Dębie

UCZESTNIK

 46.

Agata Gładysz

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu

UCZESTNIK

 47.

Piotr Mierzwiński

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu

UCZESTNIK

 48.

Patryk Serafin

Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowej Dębie

UCZESTNIK

 

Kolejność finalistów i uczestników od 10 miejsca PRZYPADKOWA