34963305 1732832280099722 3545670136218255360 n

Dwie młode, atrakcyjne kobiety spotykają się przypadkowo w kawiarni. Dzieli je status społeczny, a łączy żałoba po mężach. Z pozoru obce osoby, dowiadują się ciekawych faktów z życia swoich mężów. Jakie sekrety wyjdą na jaw? Kto namiesza w życiu wdów? Co wyniknie z tego spotkania?- taką krótką informację można wyczytać na temat spektaklu „Wdowy” na podstawie sztuki Sławomira Mrożka w reżyserii Jana Korwina Kochanowskiego. Jest to spektakl dyplomowy studentów II roku krakowskiej Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT. W tym przedstawieniu obejrzeć można absolwentkę naszej szkoły, Karolinę Dziubę. Choć Karolina kończyła w „Hetmanie” klasę biologiczno-chemiczną i taki obrała kierunek studiów, to wciąż nas zaskakuje wszechstronnością swoich zainteresowań i talentów. Jak widać z powodzeniem realizuje również swoje artystyczne pasje.

 

Mamy początek wakacji, więc jeśli ktoś w najbliższym czasie zagości w Krakowie, zapraszamy na spektakl dyplomowy „Wdowy” z udziałem utalentowanej absolwentki „Hetmana”! Miejsce: Budynek Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT, ul. Dekerta 10 w Krakowie. Daty i godziny czerwcowych spektakli na plakacie obok. Wstęp wolny. (nan)