koledy i pastoralkiWszystkie utalentowane wokalnie osoby, a jak wiemy nie brakuje ich w Hetmanie, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Śpiewajmy kolędy i pastorałki”, który od 1995 roku organizowany jest przez Tarnobrzeski Dom Kultury.

Termin zgłaszania się do konkursu upływa 17 stycznia. Bardzo prosimy osoby, które są zainteresowane tym wydarzeniem o kontakt z p. Kamila Wolską, która pomoże i otoczy opieką artystyczną młodych wokalistów.

 

 

Tradycja wspólnego kolędowania jest wyjątkowa. Łączy pokolenia, ożywia tradycję. To również okazja do poznania lub przypomnienia sobie o utworach starszych i nieco zapomnianych. (kw)

Link do regulaminu konkursu i karty zgłoszenia:

http://tdk.tarnobrzeg.pl/wp/2019/01/03/zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-spiewajmy-koledy-i-pastoralki-2/