Festiwal Filmów NiezwykłychSzukasz pomysłu na majówkę? 3 maja o 18:00 zapraszamy Cię do hali MOSiR do współnego kibicowania naszej drużynie KTS! Czeka nas fantastyczne widowisko najwyższej rangi - tarnobrzeski tenisowy team walczyć będzie z drużyną z Zagrzebia o upragniony mistrzowski tytuł w Europejskiej Lidze Mistrzyń! Będzie ciężko, ale doping na trybunach czyni cuda, dlatego: Hetmaniacy mobilizujemy siły i wspomagamy zaprzyjaźniony zespół! Musimy tam być również po to,  by oklaskiwać Dianę Ciecierską (absolwentkę naszej szkoły, półfinalistkę tegorocznej edycji The Voice of Poland),  która podbija ostatnio listy przebojów swoim singlem "Żyj z tym sam", a zgodziła się wystąpić w przerwie meczu. Poza tym polecamy na majówkę bogatą ofertę kulturalną Festiwalu Filmów Niezwykłych w Sandomierzu i Tarnobrzegu (szczegóły na plakacie obok).