zaproszenieInteresujesz się sztuką – malarstwem, fotografią…? Chcesz podpatrywać warsztat mistrzów? A może pragniesz ciekawie i pożytecznie spędzić czas wolny od nauki z przyjaciółmi czy sympatią? Zapraszamy Cię na wernisaż wystawy dwojga artystów: Marty Lipowskiej - Ziemby (malarstwo) i Piotra Bednarskiego (fotografia). Wydarzenie odbędzie się 17 maja 2019 r, o 17:30 w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Tym goręcej rekomendujemy tę imprezę artystyczną, że p. Marta Lipowska -Ziemba jest przyjacielem szkoły, mamą jednej z naszych uczennic, autorką pięknych obrazów z wizerunkiem budynku szkoły, a także artystką, która już dwukrotnie zaszczyciła nas swoją obecnością i - jako gość honorowy w murach „Hetmana” - zaprezentowała część ze swoich wspaniałych prac podczas spotkań z cyklu rozmów z ciekawym człowiekiem czy promocji zeszytów naszej serii wydawniczej. (nan)