jestem liderkaZapraszamy wszystkie uczennice w wieku 16-19 lat do wzięcia udziału w super ciekawym konkursie i programie pn. „JESTEM LIDERKĄ” organizowanym przez Vital Voices Poland, 2019. Jest to konkurs adresowany do dziewcząt zainteresowanych aktywnym promowaniem kobiecego stylu przywództwa, rozwojem swoich talentów przywódczych oraz zmienianiem świata na lepsze. Programem „Jestem Liderką” zostaną objęte Finalistki konkursu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest: nadesłanie pracy konkursowej na temat: „Wyobraź sobie, że jesteś liderką, opisanie kim jesteś, jaka to funkcja, gdzie, jaka jest Twoja wizja działania – co chcesz osiągnąć, jak to robisz, z kim współpracujesz."

Szczegóły znajdziecie pod adresem www.vitalvoices.pl

Drogie dziewczęta, serdecznie Was zachęcam do wzięcia udziału, bo nic nie tracicie, a możecie bardzo wiele zyskać. Zerknijcie kto jest patronem tego Konkursu, aby mieć pewność jak bardzo prestiżowy jest to projekt. Ostatnio zachęcałem wszystkich uczniów klas gimnazjum i klas pierwszych liceum do wzięcia udziału w projekcie ,,Chems change" i okazało się, że aż sześciu uczniów naszego Hetmana została zakwalifikowana do Warszawy! Byli, uczestniczyli i wrócili bardzo zadowoleni :-) Bierzcie z nich przykład i zastartujcie!

Paweł Dobrowolski