3Ostatni dzień nauki w naszej szkole zawsze przebiega bardzo pracowicie. Uczniowie pomagają uporządkować klasy, w których przez cały rok zdobywali wiedzę, spotykali się na szkolnych uroczystościach i imprezach klasowych. Jednak tym razem, za sprawą klasy Ic i wychowawcy, pana Krzysztofa Wolskiego, sprzątanie nabrało zupełnie innego znaczenia.

Młodzież wczuła się w rolę i chwyciła za zmiotki oraz mopy, w profesjonalnych strojach. Na holu zrobiło się kolorowo za sprawą dziewcząt i chłopców w specjalnych uniformach i fartuszkach. Pozostałe klasy ochoczo przyłączyły się do pracy, czego efektem jest to, że cała szkoła lśni czystością, a sale lekcyjne i korytarze pachną świeżością. To znak, że wakacje czas zacząć :) (an)

1.JPG 2.jpg 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG