Mistrzostwa PolskiW najbliższą sobotę i niedzielę na Zamku w Sandomierzu będzie można uczestniczyć w nadzwyczajnym wydarzeniu: Mistrzostwach Polski Mikromodeli. Pogoda sprzyja spacerom, więc może warto wybrać się do królewskiego miasta z rodziną, przyjaciółmi, sympatią i zajrzeć, choć na chwilę, do zamkowych sal. W sobotę od 9:00 do 15:30, a w niedzielę od 9:00 do 12:00 będzie można zwiedzać wystawę konkursową i sprawdzić, który z fantastycznych modeli cieszyć się będzie największym uznaniem jury.

W sobotę przewidziany jest również Turniej Gry Historycznej „Wrzesień 1939”. Warto przyjść pokibicować naszym szkolnym modelarzom i ich opiekunowi, p. Tomaszowi Ciachowi. Warto także oklaskiwać nasze utalentowane wokalistyki, Natalię Ciecierską i Magdalenę Krzyżek, które wystąpią w niedzielę, około południa. Zapraszamy!