semestralneSesja zimowa rozpoczęta! 18 i 19 grudnia to dni szczególnie ważne dla całej społeczności Hetmana. Uczniowie rozpoczęli bowiem maraton egzaminacyjny. Zanim jeszcze wszystkich ogarnie świąteczne lenistwo i zimowe szaleństwo na stokach narciarskich, młodzież musi zmierzyć się arkuszami. Licealiści sprawdzają swoją wiedzę oraz umiejętności z przedmiotów nauczanych na poziomie podstawowym a także z wybranych przedmiotów na poziomie rozszerzonym.

Dla klas trzecich grudniowe sprawdziany mają duże znaczenie, bo dzięki nim uczniowie mogą sobie przypomnieć procedury dotyczące przebiegu egzaminu maturalnego. Na tym etapie edukacyjnym są również ważną informacją zwrotną przed zbliżającym się egzaminem dojrzałości. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i połamania pióra!

egzaminy