e kartki nowy rok 4783s

Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
ważne jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...

Na Nowy Rok - Optymistom życzymy, by spełniły się wszystkie pragnienia; Minimalistom - by Nowy 2020 Rok, nie był gorszy niż poprzedni; Światu – pokoju; Maturzystom - jak najlepszych wyników egzaminacyjnych i pomyślnego startu na wymarzone studia; Drugoklasistom - by mieli czas na rozmowy, bycie z bliskimi i na... naukę, upewniając się czego naprawdę chcą; Pierwszoklasistom - by czuli, że są w Hetmanie, we właściwym miejscu; Rodzicom - satysfakcji z najmniejszych nawet osiągnięć ich dzieci, Nauczycielom i Pracownikom - kreatywności i cierpliwości; Sejmikowi - wspaniałych pomysłów i odwagi w działaniu, Dyrekcji zaś życzliwych ludzi wokół... Niech szczęśliwe będą wszystkie dni, które jeszcze przed nami, a czy takie rzeczywiście będą, zależy tylko od nas samych!