MCiche202013 stycznia uczniowie "Hetmana" pojechali na obóz zimowy do malowniczo położonego u stóp Tatr Małego Cichego. Już pierwszego dnia pobytu wszyscy uczestnicy ochoczo wyruszyli na stok, próbując swoich sił w przydzielonych grupach narciarskich i snowboardowych. Góry przywitały nas dużą ilością śniegu i piękną, słoneczną pogodą. Radość sprawiła zimowa aura i niesamowite widoki gór. Dzień zakończyliśmy po obiadokolacji obejrzeniem filmu na jakże ważny temat bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych. Po spokojnej nocy i pysznym śniadaniu, rozpoczęliśmy intensywny, czterogodzinny trening na stoku pod czujnym okiem świetnych opiekunów: A. Ziętek, L. Horoszko, T. Ciacha, Ł. Zasuwy. Zmęczeni jazdą, z ogromną chęcią na odpoczynek, skierowaliśmy się do pensjonatu w oczekiwaniu na posiłek. Wieczór urozmaiciła nam wizyta w chacie regionalnej w Murzasichlu, gdzie miejscowy gospodarz w znakomity sposób opowiadał nam o góralskich zwyczajach.

Kolejne dni zapowiadają się równie ciekawie. Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekamy na wyjazd do gorących basenów termalnych, na kulig oraz wycieczkę do Zakopanego. Świetnie się bawimy i mamy nadzieję, że wyjazd zakończy się bez przykrych niespodzianek, a na pewno pozostawi po sobie wiele wyjątkowych wspomnień. (Oliwia Groszek, Julia Turbacz, Marianna Zych)

P.S. I ja tam byłam, herbatkę wypiłam, wysłuchałam pozytywnych informacji, pochwał od gospodarzy dla hetmańskiej młodzieży i powyższe fakty potwierdzam (mj)

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg